- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Beveren-Leie
Current Weather Beveren-Leie
Current weather for the city of Beveren-Leie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 7°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 29 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 9°C |
