- Weather
- Russia
- Udmurtiya Republic
- Belousy
Current Weather Belousy
Current weather for the city of Belousy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 7°C |
