Current Weather Bedford Park-Nortown
Current weather for the city of Bedford Park-Nortown. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 19. 5. (23:30)
High Temperature
Valid to 19. 5. (23:00)
12°C
feels like 9°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
