- Weather
- Kyrgyzstan
- Batken
- Bazar-Bashy
Current Weather Bazar-Bashy
Current weather for the city of Bazar-Bashy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 16°C |
