- Weather
- Norway
- Troms og Finnmark
- Båvča-Gæssajavri
Current Weather Båvča-Gæssajavri
Current weather for the city of Båvča-Gæssajavri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 5°C |
