- Weather
- United States of America
- South Carolina
- Batesburg-Leesville
Current Weather Batesburg-Leesville
Current weather for the city of Batesburg-Leesville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
