- Weather
- Central African Republic
- Mambéré-Kadéï Prefecture
- Barka-Pandé
Current Weather Barka-Pandé
Current weather for the city of Barka-Pandé. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 24°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 100 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 25°C |
