- Weather
- Netherlands
- Drenthe
- Barger-Oosterveld
Current Weather Barger-Oosterveld
Current weather for the city of Barger-Oosterveld. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
