- Weather
- United States of America
- Kentucky
- Bardstown
Current Weather Bardstown
Current weather for the city of Bardstown. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 16°C |
