- Weather
- Spain
- Castille and León
- Barbolla
Current Weather Barbolla
Current weather for the city of Barbolla. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 29 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
