- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Khyber Pakhtunkhwa
- Bar Gansnal
Current Weather Bar Gansnal
Current weather for the city of Bar Gansnal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
