- Weather
- Kingdom of Thailand
- Krabi
- Ban Thung Samet
Current Weather Ban Thung Samet
Current weather for the city of Ban Thung Samet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 25°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 27°C |
