- Weather
- Kingdom of Thailand
- Ubon Ratchathani
- Ban Ta Em
Current Weather Ban Ta Em
Current weather for the city of Ban Ta Em. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 28°C |
