- Weather
- Kingdom of Thailand
- Roi Et
- Ban Si Udom
Current Weather Ban Si Udom
Current weather for the city of Ban Si Udom. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 78 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 28°C |
