- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Nghệ An
- Bản Pụng
Current Weather Bản Pụng
Current weather for the city of Bản Pụng. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 70 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 27°C |
