- Weather
- Kingdom of Thailand
- Si Sa Ket
- Ban Pha-ung
Current Weather Ban Pha-ung
Current weather for the city of Ban Pha-ung. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 28°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
