- Weather
- Kingdom of Thailand
- Lampang
- Ban Pha Ang
Current Weather Ban Pha Ang
Current weather for the city of Ban Pha Ang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 32°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 30°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 30°C |
