- Weather
- Kingdom of Thailand
- Khon Kaen
- Ban Non Sawan
Current Weather Ban Non Sawan
Current weather for the city of Ban Non Sawan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 29°C |
