- Weather
- Kingdom of Thailand
- Nan
- Ban Kaem
Current Weather Ban Kaem
Current weather for the city of Ban Kaem. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 33°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 28°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 29°C |
