- Weather
- Kingdom of Thailand
- Chiang Mai
- Ban Buak Pha
Current Weather Ban Buak Pha
Current weather for the city of Ban Buak Pha. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
39°C
feels like 43°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 30°C |
