- Weather
- Laos
- Louangphabang
- Ban Bôm-En
Current Weather Ban Bôm-En
Current weather for the city of Ban Bôm-En. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 38°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 28 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 15 % |
| cloud cover | 10 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 23°C |
