Current Weather Balūţ-e Asadī
Current weather for the city of Balūţ-e Asadī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
