- Weather
- Russia
- Volgograd Oblast
- Balka Pogozh’ya
Current Weather Balka Pogozh’ya
Current weather for the city of Balka Pogozh’ya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 47 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 5°C |
