- Weather
- Puerto Rico
- Caguas
- Bairoa
Current Weather Bairoa
Current weather for the city of Bairoa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 2. 4. (18:00)
High Surf Advisory
Valid to 2. 4. (18:00)
29°C
feels like 31°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 24°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 25°C |
