- Weather
- France
- Brittany Region
- Bains-sur-Oust
Current Weather Bains-sur-Oust
Current weather for the city of Bains-sur-Oust. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
14°C
feels like 13°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
