- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Punjab
- Bahrame Chak
Current Weather Bahrame Chak
Current weather for the city of Bahrame Chak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
35°C
feels like 40°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 41 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 28°C |
