- Weather
- Italy
- Emilia-Romagna
- Bagnile
Current Weather Bagnile
Current weather for the city of Bagnile. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 11. 5. (14:00)
Thunderstorms
Valid to 13. 5. (00:00)
19°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
