- Weather
- Germany
- Schleswig-Holstein
- Bad Schwartau
Current Weather Bad Schwartau
Current weather for the city of Bad Schwartau. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
