- Weather
- Philippines
- Central Luzon
- Babo-Pangulo
Current Weather Babo-Pangulo
Current weather for the city of Babo-Pangulo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 28°C |
