- Weather
- Cambodia
- Kampong Thom
- Ba Lat
Current Weather Ba Lat
Current weather for the city of Ba Lat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
34°C
feels like 38°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 25°C |
| Average: | 30°C |
