- Weather
- Russia
- Yamalo-Nenets Autonomous Okrug
- Azyal-Gort
Current Weather Azyal-Gort
Current weather for the city of Azyal-Gort. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-5°C
feels like -11°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -28°C |
| Average: | -7°C |
