Current Weather Azusa
Current weather for the city of Azusa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 2. 4. (18:00) to 2. 4. (01:00)
Air Quality Alert
Valid to 2. 4. (11:00)
18°C
feels like 18°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 57 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
