- Weather
- United States of America
- New York
- Averill Park
Current Weather Averill Park
Current weather for the city of Averill Park. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
