- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Auxey-Duresses
Current Weather Auxey-Duresses
Current weather for the city of Auxey-Duresses. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 6. (00:00)
17°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
