- Weather
- United States of America
- Georgia
- Austell
Current Weather Austell
Current weather for the city of Austell. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 23°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 69 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 15°C |
