Current Weather Aurora
Current weather for the city of Aurora. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid to 2. 4. (13:00)
Freeze
Valid to 2. 4. (09:40)
Winter Weather
Valid to 2. 4. (13:00)
Frost
Valid to 2. 4. (09:40)
9°C
feels like 9°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1030 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 24 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
