- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Auchy-lès-Hesdin
Current Weather Auchy-lès-Hesdin
Current weather for the city of Auchy-lès-Hesdin. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 83 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
