- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Arẕet
Current Weather Arẕet
Current weather for the city of Arẕet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 18°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 11°C |
