Current Weather Ars-Laquenexy
Current weather for the city of Ars-Laquenexy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 15. 5. (00:00)
11°C
feels like 7°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
