Current Weather Arao-ōtani
Current weather for the city of Arao-ōtani. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 22°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 20°C |
