- Weather
- Italy
- The Marches
- Appignano del Tronto
Current Weather Appignano del Tronto
Current weather for the city of Appignano del Tronto. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Snowfall
Valid to 3. 4. (02:00)
Wind
Valid to 3. 4. (20:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 11°C |
