- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Ap’o-dong
Current Weather Ap’o-dong
Current weather for the city of Ap’o-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 22°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 18°C |
