- Weather
- Canada
- New Brunswick
- Anse-Bleue
Current Weather Anse-Bleue
Current weather for the city of Anse-Bleue. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -7°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 96 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 0°C |
