- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Ansal-li
Current Weather Ansal-li
Current weather for the city of Ansal-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 13°C |
