- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- An-gol
Current Weather An-gol
Current weather for the city of An-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 45 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
