- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Andu-ri
Current Weather Andu-ri
Current weather for the city of Andu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 44 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
