- Weather
- Republic of Panama
- Veraguas
- Alto Ibalá
Current Weather Alto Ibalá
Current weather for the city of Alto Ibalá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 25°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 95 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 22°C |
