Current Weather Āltī Āghāj-e Pā’īn
Current weather for the city of Āltī Āghāj-e Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 33°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 21°C |
