- Weather
- Russia
- Irkutsk Oblast
- Alan-Baltay
Current Weather Alan-Baltay
Current weather for the city of Alan-Baltay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 6°C |
