- Weather
- United Arab Emirates
- Dubai
- Al Twar First
Current Weather Al Twar First
Current weather for the city of Al Twar First. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 24°C |
